Popiersie to wspaniałe dzieło sztuki, które odzwierciedla piękno ludzkiej sylwetki i wyraża głębokie emocje. Rzeźby popiersia są jednym z najbardziej eleganckich i wyrafinowanych elementów dekoracji wnętrz. Ich obecność w domu, mieszkaniu lub ogrodzie może dodawać klasy i podkreślać indywidualny styl. Oferujemy wykonanie rzeźb, płaskorzeźb i popiersi – w małym i dużym formacie.

Wykonujemy popiersia na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

Popiersie w dekoracji wnętrz

Popiersia mają niezwykłą moc wzbogacania i urozmaicania przestrzeni życiowej. Są one elementem, który przyciąga uwagę i staje się centralnym punktem w pomieszczeniu. Nie tylko dodają elegancji i stylu, ale także wyrażają osobowość i charakter właścicieli. Rzeźby popiersia mogą być doskonałym sposobem na wyrażenie swojego indywidualizmu i pasji. Mogą one również stanowić inspirację i motywację dla ludzi, którzy je podziwiają. Niezależnie od tego, czy wybierzesz rzeźbę popiersia kobiety, czy mężczyzny, ich obecność w twojej przestrzeni życiowej będzie zawsze wywoływać pozytywne emocje i zainteresowanie.

Popiersie z mosiądzu

Unikatowe i profesjonalnie wykonane rzeźby oraz popiersia z mosiądzu to doskonały sposób na upamiętnienie patrona szkoły, znamienitej osobistości czy kogoś bliskiego. Jest to jednocześnie ciekawy element architektury. Popiersia z mosiądzu są czymś, co idealnie nada się na prezent dla osób, które lubią otaczać się sztuką i cenią sobie unikatowe rzeczy. By sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług. Oferujemy wykonanie rzeźb, płaskorzeźb i popiersi – w różnorodnych formach.

 

Popiersie galeria

Popiersie kobieta

Popiersie kobiety to elegancka forma rzeźby która oczaruje każdego. Perfekcyjne dopracowanie każdego elementu sprawia, że można ją umieścić zarówno w ogrodzie lub na tarasie, jak i wewnątrz pomieszczenia, gdzie każdy będzie mógł przyjrzeć się tej figurze z bliska. Naszym pracom staramy się zawsze nadać oryginalny wyraz i estetyczny, wysmakowany wygląd. Istotnym elementem wykonania jest trwałość naszych prac, na którą kładziemy szczególny nacisk. Dzięki połączeniu tych cech możemy cieszyć się dobrą opinią klientów oraz bogatym i różnorodnym dorobkiem potwierdzonym galerią zdjęć.

Popiersie rzeźba cena

Koszty wykonania popiersia jest różny w zależności od:  wielkości popiersia, użytych materiałów, stopnia skomplikowania. Na cenę wpływają również indywidualne preferencje. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę. Przedstawimy też wszystkie możliwe rozwiązania.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.