Metalowe ozdoby do ogrodu to wyjątkowe i trwałe dekoracje. Ogród to miejsce, w którym wiosną i latem spędzamy dużo czasu. Miło jest się otoczyć pięknymi ozdobami, które nadadzą charakter zieleni wokół domu. Oprócz tego, że metalowe ozdoby ogrodowe stanowią ciekawy dodatek do ogrodu, charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością. Podczas gdy większość produktów ulega zniszczeniu zimą lub jesienią, metalowe ozdoby do ogrodu przez cały rok będą zdobiły teren wokół domu.

Wykonujemy zlecenia na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

Metalowe ozdoby do ogrodu - galeria

Ozdoby metalowe do ogrodu

Ozdoby metalowe do ogrodu mogą przybierać różne formy – w zależności od Państwa upodobań, mogą to być:

  • motywy roślinne
  • motywy ptaków
  • motywy zwierząt
  • motywy geometryczne
  • wiele innych

Dekoracje ogrodowe z metalu wspaniale nadają się zarówno na trawnik, jak i między krzewami czy kwiatami. Nasza pracownia spełni każde zapotrzebowanie i zrealizuje nawet najbardziej wymagający projekt.

Dekoracje ogrodowe z metalu

Wykonane w naszej pracowni dekoracje ogrodowe z metalu cechuje unikatowość, która jest zasługą ręcznego wykonania produktu. Co więcej, dekoracje metalowe są uniwersalne. Bez względu na to, jaki mają Państwo ogród, nasze ozdoby ogrodowe z metalu wpasują się do niego doskonale.
Zapraszamy do kontaktu i omówienia zindywidualizowanego projektu. Z chęcią poznamy Państwa oczekiwania, wytyczne i pomysły.

Ozdoby do ogrodu z metalu cennik

Koszty wykonania ozdoby z metalu do ogrodu będą różne w zależności od: wielkości, użytych materiałów, stopnia skomplikowania. Na cenę wpływają indywidualne preferencje. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę. Przedstawimy też wszystkie możliwe opcje.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.