Statuetki metalowe mogą stanowić wspaniałą nagrodę oraz upamiętnienie ważnego wydarzenia. Doskonale sprawdzają się na przykład na ważnych jubileuszach oraz jako szczególne wyróżnienie. Atrakcyjne statuetki z mosiądzu świetnie prezentują się zarówno podczas ceremonii wręczenia, jak i później na półce nagrodzonego. Nasza firma wykonuje statuetki metalowe na każdą okazję, starając się oddać jej specyficzny charakter. Dlatego też indywidualnie z klientem ustalamy, jakie cechy powinna posiadać dana realizacja.

Statuetki metalowe - galeria zdjęć

Statuetki okolicznościowe

Statuetki okolicznościowe to nieodłączna część imprez sportowych i promujących wybitne osiągnięcia. Statuetki nadają renomy wydarzeniom. Dzięki najlepszym metaloplastykom wykonujemy statuetki metalowe na różne okoliczności, z dużą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Do każdej statuetki podchodzimy kreatywnie, a efekty końcowe są zachwycające. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu statuetek okolicznościowych na różne okazje i chętnie wciąż rozszerzamy swoje portfolio. Wykonujemy statuetki z metalu na zamówienie z różnych materiałów (mosiądz, brąz, miedź, stal kwasoodporna). 

W swoim dorobku mamy sporo realizacji, jednak z uwagi na klauzule poufności naszych klientów nie możemy sporej części z nich pokazać w naszej galerii.

Chętnie wykonamy statuetki zgodne z Twoimi wyobrażeniami, w ustalonym rozmiarze i pasujące do okoliczności.

Statuetki muzyczne

Wykonujemy także statuetki muzyczne techniką odlewu. odlewu na wosk tracony, grawerowania lub technikami mieszanymi. Będą elegancko i dostojnie prezentowały się na określonym wydarzeniu muzycznym.

Statuetki z grawerem

Statuetki grawerowane z metalu pasują do wielu okazji. Mogą to być podziękowania dla rodziców, statuetki jubileuszowe, statuetki na rocznice ślubu i inne statuetki pamiątkowe. Wykonujemy je bardzo dokładnie, przez co mają estetyczny wygląd i czytelny grawer. To wspaniała i personalna pamiątka, która później świetnie prezentuje się w gablocie

Statuetki na zamówienie cennik

Koszt wykonania statuetki metalowej będzie uzależniony od stopnia jej skomplikowania, rozmiaru, użytych materiałów oraz techniki wykonania, formy statuetki itd. Skontaktuj się z nami, żeby poznać dokładną wycenę. Chętnie odpowiemy też na Twoje dodatkowe pytania.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.