Tablice pamiątkowe – stanowią przedmiot, dzięki któremu możliwe staje się uczczenie i przypomnienie ważnej osoby, znaczącego momentu w historii albo też innego wydarzenia. 

Tablice upamiętniające

Tablica pamiątkowa jest dziełem rzeźbiarskim bądź rzeźbiarsko-architektonicznym.. Tablice upamiętniające przygotowywane są zawsze w taki sposób, aby stanowiły ozdobę przestrzeni, w której się znajdą. Mogą znajdować się bowiem w wielu różnych miejscach. Nasze pamiątkowe tablice wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Często są one montowane na zewnątrz, więc w trosce o ich stan wykonujmy je z trwałych materiałów, odpornych na zniszczenie. Na życzenie łączymy wiele różnych technik, dzięki czemu wyglądają one jeszcze bardziej atrakcyjnie i unikatowo. U nas zakupią Państwo tablice z płaskorzeźbą tanio.

Kiedy tworzymy tablice pamiątkowe?

Tablice pamiątkowe tworzymy:

 • na indywidualne zamówienie
 • na szczególne okazje
 • niejednokrotnie do szczególnego miejsca.

Projekt tablicy powinien zostać dobrany pod względem sytuacji i nie odbiegać stylistycznie od miejsca przeznaczenia. 

Tablice wykonywane są na różne okazje. Może to być chęć upamiętnienia i uhonorowania ważnej osoby, patrona, wspomnienie wydarzenia historycznego lub daty. Niejednokrotnie widzi się w miejscach publicznych takie właśnie tablice.

Dla Państwa pełnej satysfakcji realizujemy duże i małe formaty. Wykonamy dowolne tablice z płaskorzeźbą – zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zachowując jednocześnie najwyższy standard.

Kolejnym ważnym rodzajem tablic są Unijne tablice pamiątkowe, które wymagane są przy projektach budowlanych oraz projektach remontowych. Tablice te, z reguły opłacane są z pieniędzy Unii Europejskiej. Wymagania dotyczące promowania oraz informowania opinii publicznej a także odbiorców projektów, które narzuca Unia Europejska są bardzo rygorystyczne. Nasze tablice cechują się wysoką jakością realizacji oraz dbałością o szczegóły. Mamy odpowiednie kwalifikacje do ich tworzenia, które są zgodne z zasadami promocji oraz oznakowania projektów, co powoduje, że każda unijna tablica pamiątkowa spełnia wszystkie odpowiednie normy.

Tablice pamiątkowe Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Lublin

Tablice pamiątkowe można zamówić na terenie całej Polski. Działamy nie tylko w dużych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Lublin i więcej. Oferujemy wysyłkę kurierem.

W Pracowni Artforma powstają tablice grawerowane w mosiądzu, miedzi lub stali kwasoodpornej czyli odlewu z metali takich jak brąz czy mosiądz.

Wykonywane przez nas prace są jedyne w swoim rodzaju oraz dokładamy wszelkich starań aby były wykonane w najwyższej jakości.

Z czego wykonywane są tablice pamiątkowe?

Tablice pamiątkowe wykonywane są z różnych materiałów, takich jak: metal, szkło bądź kamień, mogą być również wykonane z innych materiałów trwałych, które są zwykle odporne na działanie czynników pogodowych.

Przeznaczenie tablic również można podzielić na kilka rodzajów. Niektóre z nich służą do informowania, np.: o nowych inwestycjach. Obok tablic informacyjnych znajdują się tablice okolicznościowe, które stanowią doskonały sposób na upamiętnienie osoby, ważnego wydarzenia bądź zdarzenia historycznego, ważnego z perspektywy firmy.

Wykonanie tablic pamiątkowych

Materiały

Oferujemy wykonanie tablic z mosiądzu, brązu, miedzi, stali kwasoodpornej i nierdzewnej

Techniki wykonania:

 • odlew – litery, znaki graficzne, płaskorzeźby  – są wypukłe, szlifowane; patynowane, zabezpieczone przed śniedzią,
 • grawerowanie – litery i znaki wklęsłe,
 • techniki łączone – np. odlew z grawerowaniem.

Tablice pamiątkowe cennik

Tablice pamiątkowe cennik – koszt realizacji projektu zależny jest od kilku czynników, mianowicie:

 • formatu oraz rodzaju materiału, z którego dana tablica będzie wykonana,
  ilości tekstu, który będzie
 • na niej zawarty,
  wielkości, a także skomplikowania elementu rzeźbiarskiego.

Każde zlecenie realizowane jest w kilku następujących po sobie etapach. Zasadniczym etapem jest przygotowanie planu w formie wizualizacji. Odpowiednio przygotowany projekt prezentowany jest klientowi. W tym momencie następuje również nanoszenie uwaga oraz sugestii klienta. W końcowym etapie, projekt przyszłej tablicy pamiątkowej, który został wcześniej zaakceptowany przenoszony jest na formę, z której zostanie wykonana tablica.

Przygotowujemy indywidualną wycenę w zależności od zamówienia. Dowiedz się więcej o sposobie wyceniania.

Zadzwoń.

Tablice pamiątkowe Artforma Metaloplastyka Artystyczna

Robimy tablice na zamówienie. Korzystamy z tradycyjnych technik, trwałych materiałów i naszego doświadczenia Wykonujemy tablice w małym i dużym formacie. Nasze prace są nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Możliwa dostawa kurierska. 

Zapraszamy do obejrzenia prac i współpracy.