Ozdoby świąteczne z metalu – wykonane ręcznie, w naszej pracowni na pewno sprawią, że ten wyjątkowy czas będzie jeszcze bardziej magiczny i wzbogaci wnętrze domu.
Dzięki takim dekoracjom bożonarodzeniowym klimat może mieć nowe znaczenie. Możecie Państwo zaproponować własny wzór i projekt.

Z przyjemnością wykonamy niebanalne i wyjątkowe dekoracje świąteczne. Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się ich realizować. Zapraszamy do kontaktu.

Ozdoby bożonarodzeniowe z metalu

Ozdoby bożonarodzeniowe z metalu mogą zachwycać i wzbogacać wystrój domów w tym szczególnym czasie. Dzięki metodom i materiałom jakie stosujemy do wyrobu dekoracji świątecznych świetnie sprawdzą się one w każdym rodzaju wystroju domu. Od klasycznych, po nowoczesne lub skandynawskie style i klimaty. W naszych pracach dominuje naturalność i wyrafinowany rodzaj sztuki. Starannie dobrane i dopasowane detale – tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne dekoracje. Bez zbędnego przepychu, można stworzyć świąteczny klimat. To wyjątkowy, rodzinny czas – warto sprawić, aby był naprawdę wyjątkowy.

Ozdoba świąteczna metalowa cena

Koszty wykonania ozdób świątecznych z metalu będą różne w zależności od: jego wielkości, użytych materiałów, stopnia skomplikowania. Na cenę wpływają indywidualne preferencje. Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę. Przedstawimy też wszystkie możliwe opcje. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówiona dekoracja była taka, jaką sobie Państwo wymarzyli. Będzie nam niezmiernie miło jak będziemy mogli mieć mały wkład w świąteczną atmosferę, panującą w Państwa domach.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.