Tablica metalowa może pełnić wiele funkcji. Stanowi ona nie tylko ozdobę wnętrza, czy też budynku, ale też pełni funkcję informacyjną, reklamową, czy reprezentacyjną. Precyzyjnie wykonane tablice metalowe przykuwają uwagę i nie da się przejść obok nich obojętnie. Co więcej, tablice metalowe służą na lata!

Metalowa tablica - galeria realizacji

Tablice metalowe - nasza oferta

Tablice pamiątkowe

Tablice unijne

Szyldy metalowe

Tablice metalowe retro

Tablice metalowe w stylu retro to oryginalna dekoracja do salonu, kuchni, czy też baru. To niebanalna alternatywa dla klasycznych obrazów czy grafik. Nie posiadamy gotowych tablic. Wszystkie produkty wykonujemy ma indywidualne zamówienie.

Tabliczki metalowe retro mogą występować w różnych zastosowaniach. Są nimi tablice:
– filmowe
– propagandowe
– kuchenne
– motoryzacyjne
– pin up
– maksymy
– stare reklamy

Tablice informacyjne metalowe

Tablice informacyjne metalowe – to jeden z rodzajów i funkcji jakie może pełnić tabliczka. W tym przypadku jej zadaniem jest przekazanie danej informacji – według wytycznych klienta, projektu. Tablice mogą zawierać informacje o nazwie firmy, logo, adres. Mogą również pełnić rolę pamiątkową – zawierać informacje o ważnym wydarzeniu, postaci lub momentu historycznego. Tablice informacyjne metalowe wykonywane są zazwyczaj z mosiądzu, brązu, aluminium, stali kwasoodpornej i nierdzewnej w tym odlewane.

Tablice metalowe na zamówienie

Tablice metalowe w Artforma wykonywane są na zamówienie – piękne, trwałe i służące na lata.  Związane jest to z informacjami jakie chcą zamieścić na danej tablicy, wytycznymi, które powinna spełniać dana tablica oraz stylem w jakim ma być utrzymana. Tablica metalowa powinna podkreślać niepowtarzalny charakter budynku, firmy bądź domu. W związku z tym indywidualny projekt jest wręcz wymagany.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.