Stolik z metalu idealnie wkomponuje się w przestrzeń salonu, przedpokoju, czy sypialni. Doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ten rodzaj mebla, oprócz tego, że swoją unikatowością wykonania będzie wyjątkowym dodatkiem, to jeszcze spełni funkcjonalne i praktyczne zadanie. W naszej pracowni możemy wykonać niebanalne i różne formy stolika. Ich nóżki mogą być pięknie wyprofilowane i przyozdobione różnymi kształtami. Stoliki metalowe będą też świetnie zastępował ławy – na których gramy w gry bitewne lub układamy puzzle. Z pewnością przyjemnie będzie się przy nim piło kawę z ulubionego kubka lub filiżanki.

Wykonamy zlecenie dla Państwa, na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

Stolik kawowy z metalu do salonu

Stolik lub stół to serce domu i jeden z tych elementów, które zostają z nami na dłużej. Solidnie wykonany może przeżyć z nami lata i jeszcze zostanie przekazany kolejnym pokoleniom. A ręcznie wykonany, może stać się pamiątką rodzinną.

Jeżeli są Państwo na etapie aranżacji strefy wypoczynku w salonie – stolik kawowy z metalu, musi zagościć w Państwa wnętrzach. Jesteśmy w stanie wykonać stolik w różnych stylach – tak aby wpasował się w klimat i wystrój salonu. Własny kącik kawowy to wymarzone miejsce na odpoczynek, czy pogawędki z przyjaciółką przy filiżance kawy.

Stoliki nocne metaloplastyka

Stolik z kutego metalu

Pracownia Artforma to specjaliści od metalu! Jeżeli chcesz zrealizować swój własny projekt – prześlij nam swoją koncepcję i pomysły. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które z powodzeniem potrafimy odzwierciedlić w naszych realizacjach. Stworzymy stolik metalowy specjalnie dla Państwa.

Stolik z metalu cena

Koszty wykonania stolika z metalu będą różne w zależności od: jego wielkości, użytych materiałów, stopnia skomplikowania. Na cenę wpływają indywidualne preferencje. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę. Przedstawimy też wszystkie możliwe opcje.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.