Rzeźby z metalu – unikatowe i profesjonalnie wykonane rzeźby oraz popiersia z mosiądzu to doskonały sposób na upamiętnienie patrona szkoły, znamienitej osobistości czy kogoś bliskiego. Jest to jednocześnie ciekawy element architektury. Popiersia z mosiądzu są czymś, co idealnie nada się na prezent dla osób, które lubią otaczać się sztuką i cenią sobie unikatowe rzeczy. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom każde pomieszczenie będzie wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie.

By sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług. Oferujemy wykonanie rzeźb, płaskorzeźb i popiersi – w małym i dużym formacie.

Rzeźby metalowe artystyczne - wykonawca Artforma metaloplastyka

Rzeźba z metalu

Dzięki najlepszym metaloplastykom jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże jak i małe rzeźby z metali. Chętnie wciąż rozszerzamy swoje portfolio. Do każdej rzeźby z metalu podchodzimy kreatywnie i kompleksowo, dzięki czemu efekty końcowe są zachwycające. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu metalowych rzeźb różnego formatu. Chętnie wykonamy każdą rzeźbę, o jakiej tylko marzysz, w ustalonym przez Ciebie rozmiarze i zgodną z Twoimi wymaganiami.

Rzeźba odlewana

Wykonujemy rzeźby odlewane z brązu, mosiądzu i żywicy. Rzeźby odlewane z metalu mogą być patynowane. Rzeźby z żywicy malowane są na dowolny kolor, jaki tylko klient chce.

Artystyczne rzeźby z metalu

Rzeźby wykonujemy ręcznie. Są one elementem otoczenia, który nadaje wyjątkowy charakter i przyciąga uwagę. Mogą być dowolnych kształtów i rozmiarów. Pięknie ozdabiają parki, ośrodki kultury i sztuki, ogrody i inne miejsca.

Metal to materiał plastyczny. Choć jest też wymagający, pozwala tworzyć piękne dzieła sztuki. 

Rzeźby ptaków z metalu

Rzeźby ptaków psują do różnych krajobrazów otoczenia, zaciekawiają i skupiają wzrok przechodniów. Sprawdzą się w ogrodach, na wystawach tematycznych, w parkach, muzeach i innych miejscach. Marzysz o metalowej rzeźbie ptaka?

Rzeźby z metalu cena

Koszty wykonania rzeźb są różne w zależności od wielkości rzeźby, użytych materiałów, techniki wykonania, stopnia skomplikowania i tym podobne. Chętnie oszacujemy koszt Twojego zamówienia.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.