Rzeźby z metalu – unikatowe i profesjonalnie wykonane rzeźby oraz popiersia z mosiądzu to doskonały sposób na upamiętnienie patrona szkoły, znamienitej osobistości czy kogoś bliskiego. Jest to jednocześnie ciekawy element architektury. Popiersia z mosiądzu są czymś, co idealnie nada się na prezent dla osób, które lubią otaczać się sztuką i cenią sobie unikatowe rzeczy. By sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług. Oferujemy wykonanie rzeźb, płaskorzeźb i popiersi – w małym i dużym formacie.

Rzeźba z metalu

Dzięki najlepszym metaloplastykom jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże jak i małe rzeźby z metali. Chętnie wciąż rozszerzamy swoje portfolio. Do każdej rzeźby z metalu podchodzimy kreatywnie i kompleksowo, dzięki czemu efekty końcowe są zachwycające. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu metalowych rzeźb różnego formatu. Chętnie wykonamy każdą rzeźbę, o jakiej tylko marzysz, w ustalonym przez Ciebie rozmiarze i zgodną z Twoimi wymaganiami.

Rzeźba z brązu

Z brązu korzystano już ok. 3000 lat p.n.e. i tworzono z niego narzędzia używane w rolnictwie. W Europie w średniowieczu tworzono z niego głównie broń oraz wspomniane narzędzia, ale też dekoracje i rzeźby. Rzeźby z brązu tworzono techniką odlewu na wosk tracony, z której korzysta się do dziś, także w naszej firmie – Artforma Metaloplastyka Artystyczna.

Brąz charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest idealny do tworzenia różnego rodzaju rzeźb, ponieważ daje możliwość odwzorowania nawet najdrobniejszych detali w rzeźbie. Dlatego jest powszechnie stosowany w tym rodzaju sztuki. Na początku XX w. brąz został ponownie doceniony, kiedy to zaczął być powszechnie stosowany do tworzenia odlewów i rzeźb. Rzeźby, ze względu na ich przeznaczenie, dzieli się na portretowe, pomnikowe, ogrodowe, wotywne, kultowe i plenerowe.  Natomiast ze względu na tematykę rzeźb, dzieli się je na abstrakcyjną, przedstawiającą oraz na instalację.

Rzeźby w naszej firmie wykonujemy ręcznie. nadają one charakter otoczeniu, przyciągają uwagę i zachwycają. Tworzymy rzeźby z brązu z najwyższą precyzją i odwzorowaniem wszystkich szczegółów. Poruszamy różne tematyki i tworzymy rzeźby o różnym przeznaczeniu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta oraz dopasowanie projektu do jego wyobrażenia.

Rzeźba odlewana

Wykonujemy rzeźby odlewane z brązu, mosiądzu i żywicy. Rzeźby odlewane z metalu mogą być patynowane. Rzeźby z żywicy malowane są na dowolny kolor, jaki tylko klient chce.

Piękne rzeźby z brązu podkreślają styl wnętrza, ogrodu lub budynku. Na przestrzeni lat formy oraz konwencje, w jakich tworzono rzeźby, odzwierciedlają ducha epoki, typowe jej cechy oraz inspiracje. Oprócz tego są symbolem elegancji i nadają charakter otoczeniu, w jakim się znajdują. 

Realizujemy rzeźby z brązu dla osób prywatnych, jak i publicznych. Nasze rzeźby mogą być tworzone zgodnie ze stylem nowoczesnym, a także mogą nawiązywać do minionych epok i wydarzeń. Konsultując się z klientem uzgadniamy wszystkie potrzebne szczegóły.

Rzeźby z brązu mają za zadanie upamiętniać ważne momenty, osoby lub wydarzenia. Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie i indywidualnie, chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów. 

Artystyczne rzeźby z metalu

Rzeźby wykonujemy ręcznie. Są one elementem otoczenia, który nadaje wyjątkowy charakter i przyciąga uwagę. Mogą być dowolnych kształtów i rozmiarów. Pięknie ozdabiają parki, ośrodki kultury i sztuki, ogrody i inne miejsca.

Metal to materiał plastyczny. Choć jest też wymagający, pozwala tworzyć piękne dzieła sztuki. 

Rzeźby ptaków z metalu

Rzeźby ptaków psują do różnych krajobrazów otoczenia, zaciekawiają i skupiają wzrok przechodniów. Sprawdzą się w ogrodach, na wystawach tematycznych, w parkach, muzeach i innych miejscach. Marzysz o metalowej rzeźbie ptaka?

Rzeźby z metalu cena

Koszty wykonania rzeźb są różne w zależności od wielkości rzeźby, użytych materiałów, techniki wykonania, stopnia skomplikowania i tym podobne. Chętnie oszacujemy koszt Twojego zamówienia.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.