Szyldy metalowe ozdabiają i niekiedy mają za zadanie reklamować dane miejsce. Wykonanie ich musi być precyzyjne i należy przykuwać  uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów. W Artforma wykonujemy szyldy na zamówienie – piękne, trwałe i służące na lata.

Artforma.com.pl - piękne i eleganckie szyldy metalowe - wykonanie
Szyldy metalowe firma Artforma.com.pl wykonanie

Metalowe szyldy

Szyldy odlewane są przeznaczone przede wszystkim na zewnętrzną elewację budynku, ścianę, gdzie godnie będą reprezentować firmę, szkołę, bank, czy choćby salę dedykowaną.

Szyldy z metalu to niebanalny wizerunek na wiele lat, to wizytówka, którą utkwi w pamięci.
Szyldy wykonujemy z mosiądzu, brązu, aluminium, stali kwasoodpornej i nierdzewnej w tym odlewane.

Obróbka: polerowanie, matowienie, patynowanie (metale kolorowe), trawienie kwasem i inne.

Metalowe szyldy retro

Szyldy w stylu retro podkreślają niepowtarzalny charakter budynku, firmy bądź domu. Nieprzerwanie cieszą się popularnością, pięknie dekorują budynki na zewnątrz i wewnątrz.

Wykonamy szyldy w stylu retro na Twoje zamówienie. Profesjonalnie i zgodnie z Twoimi preferencjami. Mamy doświadczenie w produkowaniu szyldów metalowych w stylu retro o różnym przeznaczeniu. Podejmujemy się również mniej standardowych zleceń – skonsultuj z nami swój pomysł. Zadzwoń.

Artforma.com.pl - Szyldy metalowe - wykonanie

Szyldy metalowe vintage

Szyldy w stylu vintage mają wyglądać, jakby były z innej epoki, historyczne. Przywodzą na myśl nostalgię, wspomnienia i szlachetność. Celowo postarzane, klasyczne, charakterne. 

Są w stanie nadać niepowtarzalny styl pomieszczeniu lub budynkowi, świetnie wkomponują się w komunikację marki firmowej. Zobacz, jakie szyldy w stylu vintage możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami.

Metalowe szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe z metalu to elegancki i przyciągający uwagę sposób promocji Twojej firmy. Oryginalność, jaką niesie za sobą metalowy szyld, wzbudza zainteresowanie. Wykorzystanie metalowych szyldów w celach reklam owych to świetny pomysł. Taki szyld jest wmontowany na stałe do elewacji budynku lub umieszczony na przeznaczonej do tego konstrukcji. Wykonany z bardzo trwałego materiału, nie niszczy się i służy na lata.

Wykonujemy szyldy i tablice reklamowe na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się również litery z metalu.

Szyldy metalowe cennik

Koszt wykonania szyldów metalowych będzie różnił się w zależności od konkretnego zamówienia i osobistych preferencji. 

Dostosujemy wycenę do Twojego zamówienia. Przedstawimy możliwe opcje i style wykonania.

Zadzwoń.