Szyldy metalowe ozdabiają i niekiedy mają za zadanie reklamować dane miejsce. Wykonanie ich musi być precyzyjne i należy przykuwać  uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów. W Artforma wykonujemy szyldy na zamówienie – piękne, trwałe i służące na lata.

Artforma.com.pl - piękne i eleganckie szyldy metalowe - wykonanie

Szyldy metalowe - galeria

Metalowe szyldy

Szyldy odlewane są przeznaczone przede wszystkim na zewnętrzną elewację budynku, ścianę, gdzie godnie będą reprezentować firmę, szkołę, bank, czy choćby salę dedykowaną.

Szyldy z metalu to niebanalny wizerunek na wiele lat, to wizytówka, którą utkwi w pamięci.
Szyldy wykonujemy z mosiądzu, brązu, aluminium, stali kwasoodpornej i nierdzewnej w tym odlewane.

Obróbka: polerowanie, matowienie, patynowanie (metale kolorowe), trawienie kwasem i inne.

Metalowe szyldy retro

Szyldy w stylu retro podkreślają niepowtarzalny charakter budynku, firmy bądź domu. Nieprzerwanie cieszą się popularnością, pięknie dekorują budynki na zewnątrz i wewnątrz.

Wykonamy szyldy w stylu retro na Twoje zamówienie. Profesjonalnie i zgodnie z Twoimi preferencjami. Mamy doświadczenie w produkowaniu szyldów metalowych w stylu retro o różnym przeznaczeniu. Podejmujemy się również mniej standardowych zleceń – skonsultuj z nami swój pomysł. Zadzwoń.

Szyldy metalowe vintage

Szyldy w stylu vintage mają wyglądać, jakby były z innej epoki, historyczne. Przywodzą na myśl nostalgię, wspomnienia i szlachetność. Celowo postarzane, klasyczne, charakterne. 

Są w stanie nadać niepowtarzalny styl pomieszczeniu lub budynkowi, świetnie wkomponują się w komunikację marki firmowej. Zobacz, jakie szyldy w stylu vintage możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami.

Metalowe szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe z metalu to elegancki i przyciągający uwagę sposób promocji Twojej firmy. Oryginalność, jaką niesie za sobą metalowy szyld, wzbudza zainteresowanie. Wykorzystanie metalowych szyldów w celach reklam owych to świetny pomysł. Taki szyld jest wmontowany na stałe do elewacji budynku lub umieszczony na przeznaczonej do tego konstrukcji. Wykonany z bardzo trwałego materiału, nie niszczy się i służy na lata.

Wykonujemy szyldy i tablice reklamowe na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się również litery z metalu.

Szyldy metalowe cennik

Koszt wykonania szyldów metalowych będzie różnił się w zależności od konkretnego zamówienia i osobistych preferencji. 

Dostosujemy wycenę do Twojego zamówienia. Przedstawimy możliwe opcje i style wykonania.

Zadzwoń.