Rzeźby sakralne z metalu to prace z przeznaczeniem dla kościołów, cerkwi, itp. miejsc. W naszym dorobku mamy dekoracyjne krzyże, kapliczki, kaplice dedykowane świętym patronom i inne. W tego typu realizacjach łączymy różne materiały i sposoby obróbki np.: metaloplastyka ze snycerstwem i elementami rzeźbiarskimi. To niejednokrotnie złożone konstrukcje wieloelementowe wymagające długiego procesu tworzenia.

Wykonujemy piękne i precyzyjne rzeźby sakralne z metalu. Stosujemy tradycyjne techniki w połączeniu z nowoczesną metodą cięcia laserowego. Zapraszamy do kontaktu.

Statuetki okolicznościowe - Artforma metaloplastyka artystyczna

Rzeźby sakralne z metalu - galeria zdjęć

Figury sakralne z metalu

W Artforma oprócz klasycznych figur z metalu, wykonujemy również figury sakralne z metalu, na specjalne zamówienia. Dzięki najlepszym metaloplastykom jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże jak i małe figury z metali. Chętnie wciąż rozszerzamy swoje portfolio i nie boimy się wyzwań. Do każdej figury z metalu podchodzimy kreatywnie i kompleksowo – efekty są zawsze zachwycające. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu metalowych figur. 

Figury sakralne z metalu to wyjątkowe dekoracje odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, nasłonecznienie. Są one niezwykle eleganckie i estetyczne, prezentują się doskonale w otoczeniu domu, w ogrodzie lub kościele. Dlatego taką figurkę sakralną można podarować komuś w prezencie. Na pewno będzie to wyjątkowa niespodzianka.

Figury świętych z metalu

Figury świętych z metalu – to również nasza specjalność. Figury mogą powstawać z takich materiałów jak: mosiądz, brąz, aluminium. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i każdą figurę świętego staramy się odzwierciedlić w najbardziej naturalny sposób.
Realizacje figur świętych wykonujemy ręcznie na specjalne zamówienia. Figury tworzymy z najwyższą precyzją i odwzorowaniem wszystkich szczegółów. Nasze realizacje z pewnością nadadzą się do kościoła, kaplicy, cerkwi lub do domu. Jeżeli chcesz zrobić komuś wyjątkowy prezent z jego świętym patronem – zapraszamy do kontaktu. Figury świętych z metalu, to również nasza specjalność. Figury mogą powstawać z takich materiałów jak: mosiądz, brąz, aluminium. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i każdą figurę świętego staramy się odzwierciedlić w najbardziej naturalny sposób.
Figury świętych robimy ręcznie na specjalne zamówienia.

Figury tworzymy z najwyższą precyzją i odwzorowaniem wszystkich szczegółów. Nasze realizacje z pewnością nadadzą się do kościoła, kaplicy, cerkwi lub do domu. Jeżeli chcesz zrobić komuś wyjątkowy prezent z jego świętym patronem – zapraszamy do kontaktu.

Płaskorzeźby sakralne

W naszej ofercie znajdą Państwo również płaskorzeźby sakralne. W związku z tym, że wszystko wykonujemy ręcznie – nasze dzieła mogą reprezentować różne style odzwierciedlające  odmienne preferencje: styl klasyczny, regionalny, góralski lub też inny. Tematem dzieł mogą być wizerunki sakralne takie jak: Święta Rodzina, Ostatnia Wieczerza, Matka Boska, Jezus Chrystus, Papież Jan Paweł II, aniołowie, a także martwa natura, zwierzęta i scenki rodzajowe. Możemy wykonać też indywidualne projekty powierzone nam przez klienta. 

Ozdoby sakralne z metalu

Ozdoby wykonane z metalu odznaczają się szczególnym pięknem i prestiżem. Co za tym idzie idealnie pasują jako dekoracje sakralne, wystrój kościołów czy też jako elementy dekoracyjne nagrobków.
W związku z tym, że metal jest plastyczny pozwala on uzyskać niesamowite formy, które podnoszą estetykę zaaranżowanych pomieszczeń.
Nasza praca ma na celu osiągnięcie takiego rezultatu, aby zadowolić wszystkich odwiedzających świątynię.

Pracownia rzeźby sakralnej

Rzeźby wykonujemy ręcznie. Są one elementem otoczenia, który nadaje wyjątkowy charakter i przyciąga uwagę. Mogą być dowolnych kształtów i rozmiarów. Pięknie ozdabiają parki, ośrodki kultury i sztuki, ogrody i inne miejsca.

Metal to materiał plastyczny. Choć jest też wymagający, pozwala tworzyć piękne dzieła sztuki. Nasza pracowania to miejsce, gdzie rzeźby, figury, płaskorzeźby i inne sakralne cuda powstają ręcznie. Są one elementem otoczenia, który nadaje wyjątkowy charakter i przyciąga uwagę. Metal pozwala nam tworzyć piękne dzieła sakralne, które cieszą oko i sprawiają, że miejsce, w którym się znajdują staje się naprawdę wyjątkowe i magiczne.

 

Rzeźby sakralne cena

Do wszystkich wycen podchodzimy indywidualnie na bazie indywidualnego projektu. Koszty wykonania każdego zlecenia są różne w zależności od wielkości rzeźby, figury, płaskorzeźby, użytych materiałów, techniki wykonania, stopnia skomplikowania itp.

Zadzwoń do nas, a udzielimy Ci szczegółowych informacji co do wyceny.