Dekoracje metalowe mogą ożywić nawet te najbardziej nudne przestrzenie i nadać im niepowtarzalnego klimatu. Wykonywane przeze mnie artystyczne dekoracje miedziane do wnętrz znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Mogą one przyjmować postać bardzo różnorodnych form.

Przygotowujemy dekoracje miedziane do wnętrz, najpierw konsultując się z klientem w sprawie jego wizji i wyobrażeń na temat tego, jakie powinny być te upiększające elementy. Wówczas przystępujemy do stworzenia projektu, a po jego akceptacji realizujemy zamówienie na artystyczne dekoracje z metalu. Efektem zawsze są oryginalne dekoracje miedziane do wnętrz. 

Dekoracje metalowe - galeria zdjęć

Dekoracje z metalu

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości artystyczne dekoracje z metalu, które wykonane są z materiałów najlepszej jakości. Dekoracje ścienne metalowe mogą tworzyć piękny efekt na ścianie w biurze, recepcji, restuaracji czy w szkole. W ciekawy sposób uatrakcyjniają także wnętrze domu lub mieszkania. Dekoracje z metalu to małe i duże formy, które ożywiają wnętrze, czyniąc je różnorodnym i bogatszym. 

Dekoracje na ścianę metaloplastyka

Dekoracje ścienne metalowe to niezwykle estetyczne formy użytkowe. Nasza metaloplastyka ścienna ożywia wystrój wnętrza oraz nadaje mu indywidualny i elegancki charakter. Wykonujemy realizacje na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby każda dekoracja przez nas wykonana była starannie dopracowana. Dekoracje ścienne z metalu doskonale uzupełnią aranżację takich miejsc jak:

 • dom
 • mieszkanie
 • biuro
 • hotel
 • sala bankietowa
 • restauracja

Dekoracje ścienne z metalu - rodzaje

Dzięki kreatywności i kunsztowi, wyroby z metalu mogą być wyjątkowe – dopasowane do gustów i osobistych preferencji. W naszej pracowni tworzymy unikalne dzieła na zamówienie. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne rodzaje/motywy metalowych ozdób na ścianę:

 • natura
 • motywy motoryzacyjne
 • podróże
 • zwierzęta
 • znane postacie
 • motywy geometryczne
 • teksty
 • sakralne
 • inne inspiracje zasugerowane przez zamawiającego

Dekoracje ogrodowe z metalu

Metalowe dekoracje do ogrodu dodadzą zielonemu terenowi magii i uroku. Ich walory dekoracyjne sprawiają, że stają się one świetnymi gadżetami ozdobnymi. Ozdoby wykonane z metalu wytrzymają każdą pogodę. Są także odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Metalowe ozdoby do ogrodu zadowolą najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu, że metal jest tak plastyczny, wykonamy nawet najbardziej wymyślną dekorację. Dekoracje ogrodowe z metalu są doskonałym rozwiązaniem nie tylko po to, aby upiększyć dużą przestrzeń, ale również po to, by nadać klimat mniejszym ogrodom.

Ozdoby i dekoracje z metalu

Tworzymy przyciągające oko, wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby i dekoracje z metalu. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Wyjątkową wagę przywiązujemy do szczegółów. Wyróżniamy się wysoką precyzją wykonania. Dzięki temu efekt końcowy przyciąga wzrok i zachwyca. Chętnie też podejmujemy nowe wyzwania i realizujemy nawet skomplikowane projekty. Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń.

Dekoracje świąteczne z metalu

Święta to dla wielu wyjątkowy czas. W tym okresie lubimy otaczać się wyjątkowymi rzeczami i ozdobami. To właśnie one pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się tą wyjątkową atmosferą razem z bliskimi, z którymi spędzamy wolny czas. Dekoracje świąteczne z metalu mogą upiększyć stół, kominek, ścianę, czy półkę. Metalowe ozdoby świąteczne mogą również sprawdzić się jako prezent dla bliskiej osoby. Taki upominek, w połączeniu z naszym rzemiosłem artystycznym i Państwa pomysłowością oraz sercem będzie na pewno osobliwy i niepowtarzalny.

Metalowe dekoracje opinie

Dekoracje z metalu cennik

Koszt wykonania dekoracji metalowej będzie uzależniony od stopnia jej skomplikowania, rozmiaru, użytych materiałów oraz techniki wykonania, itd. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Chętnie odpowiemy też na Państwa dodatkowe pytania.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.